Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach,
Schrony Bunkry
Rodzinna Turystyka Aktywna
Krotoszyn Niezwykły

Jak wybrać idealny hotel w Łodzi na wyjazd służbowy?

Coraz więcej firm decyduje się na organizowanie szkoleń czy wyjazdów służbowych w innych miastach. Z taką działalnością łączy się często wybór hotelu, np. w Łodzi.

Wybór takiego miejsca często nie jest łatwy. Bardzo istotna jest lokalizacja, udogodnienia, jak i restauracja. W zależności od tego, czy będzie to delegacja jednego pracownika czy w zorganizowanej grupie, trzeba znaleźć taki hotel w Łodzi, który będzie spełniał określone wymagania związane z charakterem spotkania służbowego, a dodatkowo pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu. Obecnie w wielu miastach buduje się hotele oferujące noclegi o różnorodnym standardzie. Jak wybrać ten najlepszy?


 


Na co zwrócić uwagę wybierając hotel w Łodzi?


Warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Jedną z najważniejszych rzeczy jest dobry dojazd z lotniska czy dworca kolejowego. Takie rozwiązanie pomoże zaoszczędzić na czasie. Istotne są również godziny podawania posiłków, jak również czas ich serwowania. Niekiedy zabiegani z jednego spotkania na drugie nie mamy czasu na regularne posiłki. W natłoku obowiązków nie zawsze uda wstrzelić się w porę podawania posiłków, zwłaszcza dania są serwowane przez stosunkowo krótki przedział czasu, np. godzinę. W Łodzi są hotele, które są bardzo elastyczne w tej kwestii, jak również dbają o oszczędność czasu klienta. W wielu z nich istnieje możliwość wynajęcia samochodu, do szybszego poruszania się po mieście. Wybierając hotel na wyjazd służbowy warto sprawdzić standard pokoi oraz możliwość pozostawienia bagażu, gdy czekamy na swój pokój.


 


Hotele na wyjazdy służbowe – gdzie odpocząć po konferencji


Czasami zdarza się, że w podróż służbową musimy udać się sami. W takim przypadku wybór odpowiedniego hotelu w Łodzi może być kluczowy. Jeśli nie jest to wyjazd zorganizowany, powinniśmy zadbać między innymi o to, aby trafić do miejsca, które zagwarantuje nam wyżywienie, nocleg oraz rozmaite atrakcje także po zakończeniu spotkania biznesowego. Jeśli wybierzemy jeden najpopularniejszych hoteli w Łodzi powinniśmy zwrócić uwagę na odległość od centrum, połączenia komunikacyjne oraz catering. Dla przykładu Hotel Boss (http://www.hotel-boss.pl/) oferuje swoim klientom odpoczynek w restauracji Polskie Smaki. Jest to tradycyjna kuchnia polska, więc można tutaj posilić się samemu lub zaprosić na biznesowy obiad kontrahenta z zagranicy, który dzięki temu pozna smaki polskich dań. Po spotkaniu można pospacerować po najdłuższej ulicy handlowej w Europie, czyli Piotrkowskiej. To pozwoli odprężyć się i zwiedzić to piękne miasto.