Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com
Rodzinna Turystyka Aktywna -  Zdrach - Turystyczny Przewodnik po Polsce i nie tylko

Spacer po promenadzie tuż przy własnym apartamencie? Teraz w Darłowie to możliwe!

W Darłowie - jednym z najbardziej klimatycznych nadmorskich kurortów - już niedługo powstaną ekskluzywne apartamenty ulokowane o krok od morza. Dzięki Marina Royale możesz mieć na własność unikalne lokum w bliskim sąsiedztwie morskich fal i promenady!

Dlaczego Darłowo jest tak chętnie odwiedzane i ubóstwiane przez turystów? Przede wszystkim co roku przyciąga ono miłośników plażowania – duże piaszczyste plaże, bezpieczne kąpieliska oraz świetnie rozbudowana sieć punktów usługowych sprawiają, że korzystanie z uroków lata w tym nadmorskim kurorcie to prawdziwa przyjemność, która dostarcza niezapomnianych wrażeń. Goście doceniają również kameralność Darłowa. Niemalże z każdego miejsca można tam szybko i łatwo dostać się na plażę, co ważne jest szczególnie dla rodzin z dziećmi oraz dla turystów niedysponujących autem. Wyjątkowy mikroklimat i malownicze, piaszczyste wybrzeże to raj dla spacerowiczów, którzy jednak równie chętnie oblegają tamtejszą marinę. Darłowo położone jest na Wybrzeżu Środkowym, dokładnie w miejscu ujścia Wieprzy, i to tam właśnie powstał port rybacko-turystyczny. Ciągnie się 3 km wzdłuż rzeki, w pobliżu znajdują się restauracje czy most rozsuwany. Intensywnie uprawiane wędkarstwo morskie oraz port to jednocześnie wspaniała atrakcja dla wczasowiczów mogących podziwiać kutry, przycumowane jachty oraz okazałe statki. Miłośnicy wędkarstwa mają również możliwość wyruszyć na prawdziwą wyprawę rybacką, a Ci, którzy nie są spragnieni tak intensywnych wrażeń mogą wypłynąć w rejs turystyczny lub rejs na wyspę Borholm. Port osłonięty jest dwoma falochronami, które jednocześnie pełnią funkcję molo – są to idealne miejsca na podziwianie zachodów słońca czy wzburzonych morskich fal; są one punktem obowiązkowym na trasie wieczornych spacerów. Właśnie w samym sercu tego miejsca powstaną nowe apartamenty nad morzem Marina Royal.


Możesz mieć swój kawałek morza!

Jeżeli i Ty kochasz polskie morze lub od lat odwiedzasz Darłowo, z pewnością ucieszy Cię fakt, że możesz mieć na własność jedyny apartament nad Bałtykiem, który jest niemalże położony wśród morskich fal oraz sąsiaduje z malowniczym portem i piękną promenadą. O każdej porze roku możesz wracać do swojego ukochanego miejsca, nie martwiąc się rezerwacją w hotelu. Apartament zapewni Ci prywatność, intymność i spokój, zawsze będziesz czuć się w nim jak u siebie, dzięki czemu odpoczniesz w pełnym komforcie i swobodzie. Może to być prawdziwy drugi dom dla Twojej rodziny lub po prostu Twoje miejsce na ziemi, w którym zabawisz na dłużej. Wiemy, że nie oprzesz się porannej kawie na balkonie, na którym poczujesz się niczym na dryfującym statku, że skusi Cię spacer brzegiem morza lub molo, z którego zawsze szybko będziesz móc wrócić do swojego apartamentu, oraz że tęsknisz za miejscem, w którym w bliskości natury i żywiołu będziesz odpoczywać i regenerować siły. Wyobraź sobie, że masz morze w zasięgu ręki, a jednocześnie jesteś u siebie… Poznaj propozycje Marina Royale.

Źródło: Marina-royale.pl - Inwestycja w apartamenty