Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach,
Rodzinna Turystyka Aktywna -  Zdrach - Turystyczny Przewodnik po Polsce i nie tylko
Rodzinna Turystyka w Portalach społecznościowych

Bilet w telefonie
w których miastach możemy skorzystać z usługi?

Zakupienie papierowego biletu na autobus lub tramwaj może być problemem. Nie zawsze po drodze mamy kiosk z biletami, a czasami jest on już zamknięty. Może się też zdarzyć, że nie mamy przy sobie gotówki lub po prostu spieszy nam się tak bardzo, że stanie w kolejce w kiosku może spowodować, że spóźnimy się na ważne spotkanie. Bardzo dobrym pomysłem będzie wtedy bilet w telefonie - usługa, która jest dostępna już w kilkudziesięciu polskich miastach.

Bilet na autobus lub na tramwaj wcale nie musi być papierowy. Dzisiaj, gdy coraz częściej korzystamy ze smartfonów, to właśnie dzięki nim możemy realizować różne transakcje przez internet. Wśród nich znajduje się również możliwość zakupu biletu on-line na autobus lub tramwaj – z usługi tego rodzaju możemy skorzystać w wielu polskich miastach.

Kupuj bilety razem z mPay

System płatności mPay pozwala nam na uzyskanie dostępu do biletów na telefon. To usługa bardzo wygodna i pozwalająca nam na oszczędność czasu i pieniędzy. Możemy wtedy kupić bilet bez konieczności odwiedzania kiosku lub korzystania z biletomatu – o każdej porze dnia i nocy. Co więcej możemy skorzystać z atrakcyjnych promocji – w mPay aktualnie obowiązuje promocja pozwalająca na zakupienie biletu tylko za 1 złoty!

Dzisiaj usługa mPay oferowana jest przez wiele przedsiębiorstw komunikacji na terenie całej Polski. Warto więc sprawdzić na naszej liście, czy możemy skorzystać z niej również w swoim mieście.


Usługa bilet na telefon dostępna jest w poniższych miastach:


Zatem wtedy, gdy chcesz oszczędzać swój czas i pieniądze, bilet w telefonie to sprawdzony wybór także dla ciebie – wystarczy tylko kilka chwil, aby zakupić bilet na autobus lub tramwaj i zapłacić jeszcze mniej. Warto sprawdzić ofertę już teraz i dołączyć do grona zadowolonych użytkowników aplikacji mPay!