Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach,
Rodzinna Turystyka Aktywna -  Zdrach - Turystyczny Przewodnik po Polsce i nie tylko
Rodzinna Turystyka w Portalach społecznościowych

Pierwsza darmowa pożyczka

Kłopoty finansowe mogą zaskoczyć każdego. Nagła awaria pralki, przebita opona w samochodzie, zbliżający się termin opłaty czesnego za studia, a może zabrakło Ci pieniędzy na bieżące wydatki? Rozważać zaciągnięcie pożyczki, ale obawiasz się dodatkowych kosztów? Rozwiązaniem dla Ciebie będzie pierwsza darmowa pożyczka, którą proponuje wiele firm pożyczkowych.

Pierwsza pożyczka za darmo

W dzisiejszych czasach problemy finansowe gospodarstw domowych nie są rzadkością. W wielu z nich brakuje środków na pokrycie podstawowych potrzeb mieszkańców, wobec czego rozważane jest zaciągniecie chwilówki przez Internet. Z myślą o Tobie powstała pierwsza pożyczka za darmo – bez kosztów prowizji, bez oprocentowania, czy dodatkowych ubezpieczeń. Jako pożyczkodawca zobowiązany jesteś oddać dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. To naprawdę dobra okazja, aby skorzystać z darmowego sposobu finansowania. Jedynym warunkiem jest tutaj terminowa spłata zaciągniętego zobowiązania.

Rynek produktów finansowych rozrasta się w zawrotnym tempie. Branża finansowa, podobnie, jak każda inna, musi przekonać klientów do swoich pożyczek online. Z tego też powodu pojawiła się pierwsza darmowa pożyczka dla nowych klientów. Tym samym klient dostaje możliwość przetestowania i sprawdzenia, jak działa proces przyznawania szybkich pożyczek. Dzięki tej opcji klienci mogą szybko i sprawnie ocenić jakość obsługi.

Jako nowy klient, firmy pożyczkowej, oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. Wzięcie darmowej pożyczki w jest proste i wygodne. Wiele firm pożyczkowych pozwala skorzystać z kalkulatora pożyczek znajdujące się na stronie serwisu. To w nim określa się kwotę, a następnie możemy dopasować dogodny okres spłaty.

Kolejny krok to rejestracja w serwisie oraz wypełnienie wniosku online. Poradzisz sobie z nim w kilka minut, ponieważ firmy pożyczkowe znacznie uprościły całą procedurę załatwienia pożyczki. Wysyłasz wniosek i czekasz na jego akceptację. O przyznaniu pożyczki zostaniesz powiadomiony smsem lub mailem, a pieniądze bardzo szybko zostaną przelane na twoje konto. Tobie pozostanie tylko decyzja, na co je wydać. Pożyczone pieniądze zwracasz dokładnie w takiej kwocie, jaką pożyczyłeś, pod warunkiem, że spłacisz zobowiązanie w wyznaczonym terminie.

Zasady mądrego pożyczania mówią, by zasugerować się informacjami zgromadzonymi w rzetelnym źródle informacji, jakim jest strona chwilowkiok.pl. Za sprawą rankingu możliwe będzie dokonanie wyboru firmy pożyczkowej, która proponuje najbardziej atrakcyjne rozwiązanie.  

Zanim podpiszesz umowę pożyczki online powinieneś porównać oferty dostępnych firm pożyczkowych. Do tego celu może posłużyć Internet, jako pierwsze źródło pozwalające pozyskać informacje wśród Polaków. W ten sposób możesz sprawdzić, czy firma ta jest nadzorowana przez organy państwowe. Instytucją, której zadaniem jest sprawowanie nadzoru nad bankami, SKOK-ami, funduszami inwestycyjnymi, zakładami ubezpieczeń i otwartymi funduszami emerytalnymi jest Komisja Nadzoru Finansowego.

Pamiętaj jednak, że KNF nie kontroluje parabanków, ale systematycznie publikuje listę ostrzeżeń publicznych. Są to informacje ogólnie dostępne, a tym samym możliwe będzie wybranie zaufanej firmy pożyczkowej. To na niej znajduje się m.in.: spis parabanków w stosunku, do których złożono zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.