Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com
Rodzinna Turystyka Aktywna -  Zdrach - Turystyczny Przewodnik po Polsce i nie tylko

Żeglarskie rejsy po Chorwacji
pomysł na aktywny wypoczynek

Urlop spędzony na otwartym morzu, mnóstwo pięknych, klimatycznych wysepek i wspaniałe okoliczności przyrody - wszystko to gwarantują rejsy morskie w Chorwacji, organizowane przez Szkołę Żeglarstwa PuntoVita. Oferta kierowana jest do każdej grupy wiekowej, a program i trasa zostaje dostosowana do naszych wymagań. Jest to więc doskonała okazja do tego, aby poznać malowniczą Chorwację i przy okazji dowiedzieć się, jak wygląda codzienne życie na morzu, za sterami prawdziwego jachtu.

Dlaczego warto wypłynąć w rejs po Morzu Adriatyckim?

Chorwacja to przede wszystkim prawdziwy raj dla żeglarzy, ale również doskonałe miejsce na odpoczynek. W trakcie rejsu naszym oczom ukażą się zapierające dech w piersiach widoki, a na miejscu czeka na nas ogrom atrakcji turystycznych, wspaniałe plaże i ciepła, morska woda. PuntoVita jednocześnie stara się, aby każdy rejs pozwalał nam odkryć Chorwację od nieco innej strony. Rejs po Adriatyku pozwala także zdobyć godziny stażowe i wiele przydatnych umiejętności, które następnie okażą się przydatne w ramach kursu żeglarskiego.

Co zabrać na rejs po Chorwacji?

Decydując się na rejs jachtem po Chorwacji, nie możemy zapomnieć przede wszystkim o komplecie niezbędnych dokumentów. Przydatna okaże się również ochrona przeciwsłoneczna w postaci kremów, czapki z daszkiem i okularów. Potrzebne nam będą również: kurtka przeciwdeszczowa, śpiwór i ciepłe ubrania, dzięki którym będziemy przygotowani na każdą pogodę. Organizatorzy rejsów przekazują wszelkie niezbędne informacje na temat wyprawy, dlatego nie musicie się obawiać, że o czymś zapomnicie.

Ile kosztuje rejs w Chorwacji?

Szkoła Żeglarstwa PuntoVita organizuje rejsy jachtem po Chorwacji dla dorosłych, młodzieży, grup indywidualnych oraz rodzin. Poza typowymi wakacjami na morzu, odbyć można także wyprawę szkoleniową. Ostateczna cena zależy od wybranego przez nas programu. Za 8-dniową Majówkę zapłacimy 2090 złotych od osoby, natomiast za rejs turystyczno-stażowy od 1990 do 2190 złotych od osoby. Istnieje również możliwość skorzystania z oferty wypraw na życzenie oraz typu all inclusive. Kosztują one kolejno 1950 oraz 2590 złotych od osoby.

Artykuł opracował Michał Stępka - właściciel Szkoły Żeglarstwa PuntoVita
ul. Niegocińska 511-500 Wilkasy, Mazury 
tel. 501 177 487 michal@puntovita.pl
https://puntovita.pl