Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com
Rodzinna Turystyka Aktywna -  Zdrach - Turystyczny Przewodnik po Polsce i nie tylko

Co robić w mieście?

Riviera jest wyjątkowym centrum handlowym, zapewniającym moc atrakcji całej rodzinie. Zarówno dorośli jak i dzieci upoważnieni są do korzystania z bezmiaru możliwości ciekawego spędzenia czasu, bajecznie bogatej oferty zakupowej oraz różnorodnych aktywności zaaranżowanych w przestrzeni przyjaznej każdemu.

Atrakcje dla dzieci

Duża ilość placów zabaw, wózków w kształcie autek i kolorowych stref malucha szczególnie przypadnie do gustu najmłodszym gościom Riviery i ich rodzicom. Głównie z myślą o nich organizowane jest mnóstwo wydarzeń, w których każdy odwiedzający gdyńskie centrum handlowe może wziąć udział. Wystawiane są spektakle na podstawie znanych i lubianych bajek, zwykle przyciągające tłumy małych i trochę większych widzów. Riviera wspólnie z kinem Helios jest częstym organizatorem wszelkich imprez okolicznościowych. Zwykle bardzo hucznie i uroczyście obchodzony jest wyczekiwany przez wszystkie dzieciaki pierwszy czerwca, czyli Dzień Dziecka. Ponadto chwilę na zaistnienie w Rivierze mają również zakochani. Walentyki zwykle łączą się z szeregiem atrakcji i promocji dla wszystkich odwiedzających centrum. Bez  echa również nie obchodzą się wielkie święta jak Boże Narodzenie, czy Wielkanoc. W okresie gwiazdkowym Riviera zaprasza do wybornie ozdobionej przestrzeni, w której można poczuć magiczną atmosferę świąt i nastroić się pozytywnie przed rodzinnymi spotkaniami. Wyjątkowo do gustu najmłodszy przydaną Mikołajki, kiedy to centrum odwiedza święty Mikołaj z małymi upominkami. 

Wyjątkowe wydarzenia

Warto na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia pojawiające się w Rivierze, gdyż jest to zwykle okazja do wzięcia udziału w różnorodnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. W dodatku, pewne akcje zazwyczaj wiążą się z kuszącymi ofertami i rabatami pojawiającymi się w sklepach, więc oprócz idealnej rozrywki dla całej rodziny gość ma możliwość zakupienia doskonałej jakości rzeczy w oszałamiająco korzystnej cenie.

Bezcenne chwile z rodziną

Serdecznie polecamy śledzenie informacji dotyczących każdego wydarzenia, Trójmiasto zawsze długo pamięta o aktywnościach zrealizowanych w Rivierze i z niecierpliwością oczekuje kolejnych. Chwile spędzone z rodziną w tym miejscu są bezmiarem dobrej zabawy oraz ponadprzeciętnie dobrze wykorzystanym czasem.