Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com
Rodzinna Turystyka Aktywna -  Zdrach - Turystyczny Przewodnik po Polsce i nie tylko

Regeneracja sił w pobliżu natury

Odpoczynek to coś, czego brakuje nam w codziennym życiu. Ciągle zabiegani, z głową pełną terminów, niedokończonych spraw i obowiązków nie mamy czasu na relaks i wyciszenie. Zawsze tłumaczymy sobie, że są ważniejsze rzeczy niż odpoczywanie, ale nie wolno zapominać, że regeneracja to podstawowa kwestia w naszym funkcjonowaniu. Bez odpowiedniej dawki odpoczynku spada efektywność naszej pracy, pojawiają się problemy z koncentracją, a brak relaksu odbija się nie tylko na sferze zawodowej, ale i prywatnej naszego życia. Rozwiązaniem takiej sytuacji może być wyjazd i regeneracja sił na łonie natury, w komfortowych warunkach. Atrakcyjne noclegi w Borach Tucholskich w agroturystyce „Rybakówka” to doskonały pomysł na weekendowy wypad za miasto, gdzie można odnaleźć spokój i oderwać się od codziennych obowiązków.

Sposób na odprężenie

Bory Tucholskie to odpowiednie miejsce dla każdego, kto po całym roku trudów i wypełniania stresujących zadań potrzebuje chwili odpoczynku i wyciszenia. Z dala od miejskiego gwaru i ciągłej gonitwy za deadline’ami czy zadaniami pracowniczymi, można znaleźć komfortowe noclegi  w przytulnej agroturystyce. Bliskość natury, cisza i spokój to najlepsze lekarstwa na skołatane nerwy, ciągły stres, a także związane z tym pojawiające się schorzenia. We współczesnym świecie coraz więcej osób boryka się z problemami z nadciśnieniem, przedwczesnymi zawałami, migrenami czy kłopotami związanymi z układem ruchowym. Można uniknąć tych nieprzyjemności poprzez dbanie o  odpowiednią regenerację umysłu oraz ciała. Weekendowy wypad poza miasto to idealna okazja do poprawienia własnego zdrowia, nabrania dystansu do męczących spraw i spojrzenia na nowo na nerwowe sytuacje.

Bliskość natury

Odpoczynek w Borach Tucholskich to możliwość oderwania się od denerwujących i stresujących nas spraw, znalezienia wyjścia z frapujących sytuacji i odnalezienia wewnętrznego spokoju. Komfortowe noclegi  w pensjonacie agroturystycznym „Rybakówka” pozwolą na pobyt blisko natury, z dala od miejskiego gwaru. Kompleks położony jest w samym sercu Zalewu Koronowskiego, w niewielkiej miejscowości Sokole Kuźnica, w województwie kujawsko-pomorskim. Malownicza okolica, specyficzne ukształtowanie geograficzne, a także czyste wody rzeki Brdy sprawiają, że spacery po okolicy będą wyjątkowe i pozwolą na całkowite zrelaksowanie się. Warto odpocząć wśród otaczających „Rybakówkę” kompleksów leśnych. W przeważającej mierze występują tutaj sosny z brzozami brodawkowatymi, zapewniające przyjemny cień w upalne dni i świeże powietrze. W pobliskich lasach można spotkać dziko żyjącą zwierzynę, jak i leśne owoce i rośliny, takie jak jagody, borówki czy wrzosy. Niezakłócone działalnością człowieka tereny zachwycają i sprawiają, że można poczuć się jak w innym świecie.

Noclegi w Borach Tucholskich – propozycja dla każdego

„Rybakówka” to pensjonat agroturystyczny pozwalający na spędzenie cudownego czasu z najbliższymi, jak i możliwość pobytu w samotności. Miejsce dla siebie odnajdzie tu każdy. Noclegi w Borach Tucholskich to doskonały pomysł na weekendowy wypad, jak i dłuższą wizytę. Rodziny z dziećmi docenią bliskość przyrody i czyste powietrze, a także miejsce do zabawy dla swoich pociech. Najmłodsi mogą poznać dziko rosnące rośliny czy zaobserwować zamieszkujące okoliczne lasy zwierzęta. Rodzinny piknik nad brzegiem rzeki Brdy będzie okazją do odpoczynku, jak i zaciśnięcia rodzinnych więzi. To wyjątkowe chwile, zwłaszcza w czasach, gdy non stop gdzieś się spieszymy i nie mamy czasu na pobycie ze znajomymi.

Dla osób, które chcą spędzić czas z bliską osobą, nocleg w Borach Tucholskich będzie idealną okazją wyjazdową. Cisza, spokój i liczne zatoczki na linii brzegowej Brdy stanowią doskonałe okoliczności do romantycznego spaceru i pobycia ze sobą sam na sam. Z dala od stresu i codziennych obowiązków.

Miejsce dla siebie odnajdą także Ci, którzy potrzebują spędzić czas w samotności, z dala od innych, wyciszyć się i znaleźć odpowiedzi na w duszy zadawane pytania. W Borach Tucholskich można odnaleźć to, czego się szuka, a także skorzystać z komfortowych noclegów.

Warunki spełniające każde wymagania

Pensjonat agroturystyczny „Rybakówka” to kompleks, na który składa się 38 komfortowo wyposażonych noclegów, zlokalizowanych się w samym sercu Borów Tucholskich. Znajdują się tam pokoje 1, 2, 3 oraz 4-osobowe. Każdy z nich wyposażony jest według podwyższonego standardu, z łazienką, TV oraz malowniczym widokiem na Jezioro Koronowskie. Ponadto do dyspozycji gości udostępniona jest sala kominkowa z barem, sala bilardowa i konferencyjna. Wolny czas można spędzić przy grillu, wędzarni czy piecu chlebowym. Istnieje także możliwość organizacji imprez okolicznościowych, takich jak wesela, zabawy sylwestrowe, walentynkowe, komunie czy spotkania klasowe.

Niezależnie od pory roku

Noclegi i odpoczynek w Borach Tucholskich to świetny pomysł na spędzenie np. weekendowego wypadu o każdej porze roku. „Rybakówka” jest dostępna dla turystów niezależnie od miesiąca czy aury, a okolice zachęcają do odwiedzin zarówno wiosną, latem, jesienią, jak i zimą. Rybakówka to doskonałe miejsce dla każdego.