Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com
Rodzinna Turystyka Aktywna -  Zdrach - Turystyczny Przewodnik po Polsce i nie tylko

ZAPOMNIJ O WAKACYJNEJ NUDZIE

Dużo mówi się o wakacyjnej nudzie. Wiele gazet i portali przygotowuje artykuły, pełnych pomysłów na spędzenie urlopu. Sugestie najczęściej są uniwersalne i co roku się powtarzają. Zapraszamy do miejsca, które nigdy nie jest takie samo. Zapraszamy do Energylandii

Marzy Ci się wesołe miasteczko na miarę Europy? Chcesz spędzić czas w miejscu, które Cię zaskoczy i dostarczy mnóstwa niezapomnianej rozrywki? Energylandia to lunapark, którego odpowiednika na próżno szukać w kraju. To unikatowa zabawa dla całej rodziny, dla grupy przyjaciół, dla zakochanych, dla firm – słowem – dla wszystkich! Działamy od zaledwie 2014 roku, a już zostaliśmy uznani za najlepszy park rozrywki w Polsce. To zasługa atrakcji dostępnych w naszym lunaparku. Każda z nich została zaprojektowana na specjalne zamówienie. Jesteśmy pewni, że takich sprzętów nie znajdziesz w żadnym innym wesołym miasteczku nie tylko w Europie, ale i na świecie.

U NAS MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE

Cała Energylandia jest bezpiecznym miejscem dla gości w każdym wieku. Z tego powodu, niektóre z atrakcji są objęte ograniczeniem wiekowym lub wzrostu. Nasze sprzęty na bieżąco są poddawane przeglądom technicznym i konserwacji. Możemy pochwalić się certyfikatem jakości ISO 9001. Oznacza to, że spełniamy najwyższe normy bezpieczeństwa.

PRZESZLIŚMY OCENĘ NAJSUROWSZEGO JURY

Parki rozrywki dla dzieci w Polsce muszą sprostać najbardziej surowej ocenie – ocenie tych najmłodszych gości. Ich nie da się oszukać. Jeśli zabawa im nie odpowiada lub zaczynają się nudzić, od razu to komunikują. Energylandia dba nie tylko o rozwój wyobraźni dzieci, ale także chcemy je uczyć poprzez zabawę. Z tego powodu stworzyliśmy m.in. nasze Safari. Podróżując z osobą dorosłą małym jeepem, najmłodsi mogą wcielić się w odkrywców i poznać charakterystyczne dla Afryki rośliny oraz zwierzęta. Jak wspomnieliśmy, ważne jest dla nas również spełnianie dziecięcych pragnień. Dlatego w alejkach bajkolandii można spotkać postaci z najpopularniejszych bajek, księżniczki oraz krasnoludki.

W Zatorze dbamy o każdego gościa tak samo. Oferujemy rozrywkę nie tylko dla dzieci, ale także dla młodzieży i dorosłych. Jako najlepszy park rozrywki zachęcamy do przejażdżki na naszych roller coasterach. Można wybrać te stonowane, w strefie familijnej lub dostarczające dużej dawki adrenaliny w sektorze ekstremalnym. Każdego roku nasze wesołe miasteczko wzbogaca się o nowe atrakcje, więc u nas zawsze możesz liczyć na niespodzianki. Energylandia to także potężne wahadła, spływy wodne czy budzące emocje ogromne huśtawki. Gdy zmęczy Cię słońce, zapraszamy do naszego aquaparku. Tu można schronić się w cieniu tropikalnych parasoli, odpocząć na leżakach lub skorzystać z kompleksu basenów. Nasz water park wyposażony jest standardowe atrakcje takie, jak zjeżdżalnie wodne oraz w te niespotykane, jak okręt oraz latarnia morska.

Po wizycie w Energylandii wykreślisz na stałe ze swojego słownika hasło „nuda”. Zamiast tego, nauczysz się odmieniać słowo „rozrywka” przez wszystkie przypadki! Zapraszamy do Zatora.