Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Wypłyń w miasto – poznaj Ustkę i odbierz nagrody!

Od początku lipca w Ustce możemy korzystać z nowej atrakcji, która łączy aktywny wypoczynek z atrakcyjnymi nagrodami. Mowa tu o grze miejskiej pod tytułem „Wypłyń w miasto”. Każdy z jej uczestników otrzymuje kartę gry z zaznaczonymi zadaniami do wykonania oraz mapą kolejnych punktów kontrolnych. Trasa zabawy wiedzie przez najciekawsze miejsca w Ustce, a same zadania nie powinny sprawdzić większej trudności nawet młodszym uczestnikom.
Karta gry zawiera również dwa bony – każdy o wartości 10 zł – do wykorzystania u partnerów gry, których jest kilkunastu. Głównymi partnerami zabawy są natomiast Lokalna Organizacja Turystyczna w Ustce, Hotel Grand Lubicz***** oraz Twoje Rejsy.
Bony można wykorzystać m.in. w kawiarniach, restauracjach, kinie, kręgielni, czy też przy zakupie biletu na rejs jednym ze statków wycieczkowych. Aby było to możliwe wystarczy na każdy z bonów wpisać hasło gry oraz umieścić na nim pamiątkową pieczątkę. Bony o łącznej wartości 20 zł stanowią nagrodę gwarantowaną. Jej atrakcyjność wzrasta, gdy porównamy ich wartość z ceną gry, która wynosi 15 zł.
To jednak nie wszystko, wśród uczestników gry rozlosowana zostanie również nagroda główna, którą jest weekendowy pobyt w Hotelu Grand Lubicz***** oraz rejs jachtem o zachodzie słońca.
„Wypłyń w miasto” pozwala na ciekawe i aktywne spędzenie wolnego czasu, połączone z poznaniem najważniejszych atrakcji tego nadmorskiego kurortu. Każdy kto rozwiąże grę może dodatkowo skorzystać z bonów rabatowych oraz wziąć udział w losowaniu nagrody głównej.

Więcej informacji na: www.wyplynwmiasto.pl oraz na facebooku: www.facebook.com/wyplynwmiasto
Zapraszamy do zabawy!