Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

5 powodów, dlaczego warto wybierać walizki w zestawach

W zestawie taniej

Bądźmy szczerzy, chyba każdy z nas lubi promocje, ale i okazje cenowe. Dlatego, jeżeli jesteś jednym z Nas to koniecznie zdecyduj się na zakup zestawu walizek na kółkach. Nietrudno zauważyć, że komplety są zwyczajnie tańsze, a skoro się opłaca to dlaczego nie skorzystać. Warto wiedzieć, że dobre zestawy walizek wcale nie muszą być drogie. Wystarczy tutaj wymienić walizki z tworzywa ABS, które jest niezawodne, a jednocześnie odporne na uszkodzenia i świetnie chroni bagaż przez zniszczeniem. Jeżeli dysponujemy większym budżetem, to oczywiście możemy wybrać walizki z poliwęglanu, czy polipropylenu, które również w zestawie są zdecydowanie tańsze. Zatem naprawdę warto.

Będziesz przygotowany do każdej podróży

Czasami praca wymaga, że w interesach musimy wyjechać w delegacje. Wtedy też nie potrzebujemy dużej walizki. Wystarczy najmniejszy model, który sprawdzi się również jako bagaż podręczny. Z kolei na dłuższy np. tygodniowy wyjazd sprawdzi się większa walizka o pojemności 55 litrów. Jeżeli wybieramy się na dwutygodniowe wczasy to możemy zdecydować się na jeszcze większy rozmiar o pojemności 85 litrów, zatem taka walizka pomieści wiele niezbędny rzeczy, ale również całkiem sporo tych zbędnych, które dla zasady, że przezorny zawsze ubezpieczony i tak ze sobą zabierzemy.

Dla całej rodziny

Wyjazdy z całą rodziną zacieśniają więzi i pozwalają miło spędzić czas. Szczególnie, że większość z nas jest na co dzień zabieganych i nie ma wiele czasu dla dzieci, nie wspominając już o wolnych chwilach. Dlatego warto przynajmniej dwa razy do roku wybrać się na wspólne wyjazd. Tutaj wakacje i ferie są najlepszym wyborem. Ale bądźmy szczerzy, pakowanie się już do takich przyjemności nie należy, ale mając dobre walizki i to stanie się przyjemniejsze, szczególnie gdy wybierzemy je w komplecie. W ten sposób cała rodzina pomieści swoje ubrania, kosmetyki i inne akcesoria, bez obaw że coś się nie zmieści. Ponadto nie będziemy musieli zabierać żadnych dodatkowych toreb, plecaków, a co gorsza siatek plastikowych. Wszystkie rzeczy będą miały swoje miejsce i dodatkowo będą odpowiednio zabezpieczone.

Zawsze i wszędzie prezentować się trzeba

Cóż odpowiednia prezencja, to podstawa. Wszak jak Cię widzą, tak Cię piszą. Niemal każdy z nas zwraca uwagę na wygląd i chce wyglądać stylowo w każdej sytuacji, również wybierając się na wakacje. Dlatego zwracamy też uwagę na to, jak prezentują się nasze walizki. A jak nietrudno się domyślić, te w komplecie prezentują się zdecydowanie lepiej, wszak monochromatyzm jest obecnie w modzie. Ponadto podróżując z całym zestawem walizek na kółkach prezentujemy się też bardziej prestiżowo.

Oszczędność czasu

Odbieranie walizek z luku bagażowego do przyjemnych nie należy. Oczekiwanie na walizkę często się dłuży, szczególnie gdy jesteśmy zwyczajnie zmęczeni po długiej podróży. Dlatego również, aby zaoszczędzić czas warto posiadać komplet walizek na kółkach. Dzięki temu, że różnią się tylko wielkością, łatwiej jest je zauważyć, niż w przypadku gdy mamy każdą z innej "kolekcji". Wtedy dosyć często nie jesteśmy pewni czy to, aby nasza walizka. Cóż zwyczajnie możemy zapomnieć, jeżeli jedna jest w kolorze brązowym, druga w niebieskim, a trzecia skórzana. Dlatego zamiast stać na lotnisku i czekać, aż wszyscy zabiorą swoje bagaże, lepiej po prostu zainwestować w zestaw.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was, że zdecydowanie lepiej kupować zestawy walizek, niż pojedyncze modele. Dzięki temu możemy naprawdę sporo zaoszczędzić, ale i zwyczajnie lepiej się prezentować. Oczywiście przy wyborze warto zwracać uwagę na ich jakość, a także ilość kółek. 4 kółka są bardziej zwrotne i jednocześnie wygodniej prowadzi się takową walizkę. Najlepiej, aby były one wykonane z kauczuku, wtedy też są ciche.

Wybierając się w podróż, niezależnie, czy jest to podróż służbowa, czy też wakacje koniecznie należy się odpowiednio spakować. Duże znaczenie poza tym, co spakować, ma w co się spakować. Nie odkryjemy Ameryki jeżeli stwierdzimy, że najlepszym wyborem są oczywiście walizki, ale my pójdziemy o krok dalej i powiemy, dlaczego warto posiadać zestaw walizek na kółkach.