Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Międzyzdroje dla dzieci. Sprawdź, jakich atrakcji nie możecie przegapić!

Bałtyk jest popularnym kierunkiem wyjazdów z dziećmi, które uwielbiają kąpać się w morskiej wodzie i budować zamki z piasku. Podczas pobytu nad morzem warto jednak otworzyć się również na nowe, nietypowe doświadczenia. Garść wrażeń dostarczą atrakcje dla dzieci w Międzyzdrojach. 

Dzieci są energiczne, ciekawe świata i nieustannie głodne przygód. Rodzinne wyjazdy stanowią doskonałą okazję do tego, aby im je zapewnić. Za ich cel warto obrać miejsca, obfitujące w możliwości wspólnego wypoczynku, a na nocleg zarezerwować hotel przyjazny dzieciom, który nie pozwoli im się nudzić po powrocie do obiektu. Do najciekawszych kierunków nad Bałtykiem na wakacje z rodziną należą Międzyzdroje. Poza niebanalnymi atrakcjami, mogą się pochwalić nowoczesną i bogatą bazą noclegową. Na rodzinny pobyt najlepszym wyborem będą przestronne apartamenty z basenem w Międzyzdrojach Bel Mare, położone w pobliżu najpopularniejszych punktów turystycznych dla dzieci. 

Gabinet Figur Woskowych

W Gabinecie Figur Woskowych świetnie bawią się zarówno duzi, jak i mali turyści. Wśród 110 postaci dorośli z pewnością zwrócą uwagę na wizerunki znanych aktorów, piosenkarzy i przedstawicieli świata polityki, np. Cezarego Pazury czy Lecha Wałęsy. Z kolei dzieci z zachwytem staną oko w oko z bohaterami swoich ulubionych bajek, takich jak Asterix i Obelix czy Epoka Lodowcowa. 

Planetarium

Nad Gabinetem Figur Woskowych funkcjonuje Planetarium - jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Zaprasza wszystkich, bez względu na wiek, na fascynującą kosmiczną podróż po galaktykach i na inne planety. Na ogromnej kopule oczom widzów ukaże się niezmierzony Wszechświat ze wszystkimi jego tajemnicami i zadziwiającymi zjawiskami. To gwarancja niesamowitych wrażeń i ciekawa lekcja astronomii. 

Oceanarium

Z kolei na tych, którzy chcieliby bliżej poznać sekrety oceanów, czeka Oceanarium, w którym żyją mieszkańcy podwodnych głębin. W największy zachwyt wprawia przemierzający ogromne akwarium rekin. Poza nim można jeszcze wypatrzeć płaszczki, mureny, piranie i inne gatunki morskich stworzeń, występujących naturalnie w różnych częściach świata. 

Wszystkie te atrakcje znajdują się w niedużej odległości od siebie, przy linii brzegowej Bałtyku. W tym rejonie warto zatem zarezerwować hotel z basenem w Międzyzdrojach, zapewniający ciekawe udogodnienia dla gości w każdym wieku. Dzieci nie będą musiały się niecierpliwić dojazdem do atrakcji, bo te wraz z plażą znajdą się przecież na wyciągnięcie ręki. Wygodną lokalizacją i bogatą ofertą dla całych rodzin wyróżnia się nowo otwarty Bel Mare Resort. To hotel przyjazny dzieciom, który roztacza przed swoimi gośćmi perspektywę długiej i urozmaiconej zabawy oraz błogiego wypoczynku w stylowych i przestronnych apartamentach z basenem w Międzyzdrojach.  Obiekt okaże się źródłem wielu wrażeń szczególnie dla najmłodszych, ale też zachęci do dalszego odkrywania miasta. 

Pokazowa Zagroda Żubrów

Nieco poza centrum kurortu, na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, warto odwiedzić Pokazową Zagrodę Żubrów. Z punktów widokowych usytuowanych wzdłuż ogrodzeń można podziwiać te dostojne zwierzęta, ale też bieliki, jelenie i dziki niezdolne do samodzielnego życia na wolności. To miejsce znajduje się w odległości 30 minut spacerem od centrum miasta oraz hotelu z basenem w Międzyzdrojach Bel Mare i fascynuje nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Przygotujcie się zatem na niezapomniane wakacyjne przeżycia w najpopularniejszym kurorcie nad Bałtykiem.