Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Przepis na udany urlop w Beskidach

Inspirująca natura

Ten uroczy zakątek Polski przez cały rok przyciąga turystów. Matka Natura naszkicowała tu przepiękny pejzaż, który wyróżnia się unikalnym charakterem. Zimą możesz podziwiać monumentalne szczyty pokryte białym puchem, a cieplejsze miesiące przyniosą widoki, które mienią się we wszystkich kolorach tęczy. Nic dziwnego, że tutejsza przyroda stanowi źródło inspiracji dla malarzy, którzy na swoich obrazach niejednokrotnie przedstawiali bajeczny beskidzki krajobraz. To idealne miejsce wypoczynku dla wszystkich osób zmęczonych codzienną pracą, które pragną spędzić urlop w rodzinnej atmosferze. Wystarczy odnaleźć komfortowy hotel w górach i zaprosić bliskich na niezapomnianą podróż.

Gdzie warto się zatrzymać?

Na turystów czeka wiele wspaniałych atrakcji, które znacznie urozmaicą pobyt w Beskidach. Widoki odkryte podczas górskich wędrówek na zawsze pozostaną w Twojej pamięci. Aby móc poznać wszystkie tajemnice tej niezwykłej krainy, należy udać się do Istebnej. Tę malowniczo położoną miejscowość wyróżniają nadzwyczajne walory turystyczne. Entuzjaści aktywnego wypoczynku odnajdą tu raj na ziemi. Ukształtowanie terenu sprzyja pieszym i rowerowym wycieczkom w słoneczne dni. Natomiast zimową porą można odwiedzić pobliski ośrodek narciarski i napawać się beztroską zabawą. Poszukując hotelu w górach, warto przyjechać właśnie tutaj. Doskonała lokalizacja pozwoli szybko dotrzeć do Wisły, gdzie znajduje się skocznia narciarska i korzystać z wielu dobrodziejstw tego cudownego regionu. 

Hotel w górach – jak wybrać?

Aby wyjazd w Beskidy upłynął w przyjemnej atmosferze, należy wybrać hotel o wysokim standardzie. Komfortowe pokoje z nowoczesną łazienką pozwolą całej rodzinie na maksymalne odprężenie. Nieodłącznym elementem udanego wyjazdu jest również ponadprzeciętna kuchnia, a także dodatkowe atrakcje, które zapewnią wspaniałą zabawę. To wszystko znajdziesz w Hotelu Złoty Groń. Niezwykłym atutem tego miejsca jest pobliski wyciąg narciarski oraz park linowy. Najbardziej wymagający Goście z pewnością odwiedzą Strefę Wellness z basenem i skorzystają z usług SPA. Integralną częścią hotelu jest znakomita restauracja, a także karczma, w której poznasz regionalne smaki Beskidu Śląskiego. Dzięki tym udogodnieniom zawsze będziesz bawić się doskonale. Profesjonalna obsługa zadba o każdy, nawet najmniejszy detal Twojego pobytu.

Wypoczynek w bliskości z naturą to doskonały pomysł na rodzinny wyjazd. Co warto zobaczyć w Beskidach?