Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Wakacje nad morzem

Wakacyjny urlop, czy też krótki wypad nad morze celem podładowania akumulatorów? Warto o tym pomyśleć z pewnym wyprzedzeniem, gdyż wymaga to zarezerwowania hotelu, a o to – w szczególnie atrakcyjnych miejscach wypoczynku, do jakich należy zaliczyć Sopot, może być czasem trudno. Zwłaszcza w okresie letnim, czy też weekendowym. Na ostatnią chwilę ciężko będzie znaleźć coś co spełni nasze oczekiwania, im szybciej to zrobimy – tym lepiej dla nas.

1. Wypoczynek z dziećmi? Zapraszamy!

2. W Sopocie fajnie jest

3. Dla każdego coś miłego

 Wypoczynek z dziećmi? Zapraszamy!

Jedną z propozycji, którą warto wziąć pod uwagę podczas planowania wyjazdu nad polskie morze, zwłaszcza gdy chcemy spędzić ów wypad wraz z naszymi pociechami, może być hotel dla rodzin z dziećmi Sopot. Biorąc pod uwagę, że większość miejsc w kurortach rozchodzi się jak ciepłe bułeczki długo przed rozpoczęciem sezonu, wybór  hotelu Testa w Sopocie będzie strzałem w dziesiątkę. Ów pięciogwiazdkowy obiekt, posiadający osiemnaście pokoi, będzie wymarzonym miejscem do wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Położony pięćdziesiąt pięć kroków od plaży pozwoli nam na kompleksowy odpoczynek na najwyższym poziomie.

W Sopocie fajnie jest

Sopot hotel przyjazny dzieciom? Tak – to właśnie Testa. Znajdziemy tutaj unikalną bawialnię przeznaczoną specjalnie dla naszych milusińskich. Pokój zabaw wyposażony w specjalnie zaprojektowane tapicerowane meble, pozwoli dzieciom na twórcze spędzanie wolnego czasu. Na miejscu znajdują się przybory do rysowania, zabawki, książeczki, a także specjalna twórcza tablica, na której można się wykazać kreatywnością. W pomieszczeniu znajduje się również telewizor oraz konsola do gier, co pozwoli dzieciom na nieco inną aktywność. Miękka wykładzina na podłodze oraz bezpiecznie wykończenia mebli zagwarantują dzieciom spokojną zabawę we własnym gronie. Dostęp do bawialni jest oczywiście regulowany, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nasze dzieci są dobrych rękach.

Dla każdego coś miłego

Z atrakcji dla dorosłych przewidziano suchą oraz parową saunę, jaccuzi i siłownię. Także dostęp do hotelowego SPA jest wliczony w cenę pobytu w hotelu. Można w nim także skorzystać z gabinetu zabiegowego, który oferuje zabiegi na twarz: dotleniające, antyagingowe, witaminowe, nawilżające i regenerujące. Oczywiście nie zapominamy o tym, że Testa – hotel dla rodzin z dziećmi Sopot, jest położony bardzo blisko plaży, która zwłaszcza latem jest wielką i nieustającą atrakcją – zwłaszcza dla naszych pociech. Korzystając z przejrzystej i przyjaznej strony internetowej hotelu bez kłopotu możemy zamówić pobyt w interesującym nas terminie, a także przekonać się, że usługi przez nich proponowane stoją na wysokim poziomie.