Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Luksusowe apartamenty z basenem w Pobierowie

Relaksujący pobyt nad morzem może być niezwykle kojący i odprężający - zwłaszcza wtedy, kiedy znad Bałtyku znikną tłumy turystów. Ci jednak obecni są w popularnych kurortach przez cały rok, dlatego warto rozważyć pobyt w nieco mniejszej miejscowości, w której czeka na nas cisza i spokój. Dobrym pomysłem jest Pobierowo, które zapewnia kameralny klimat, jednocześnie jednak nie pozostając bez atrakcji dla małych i dużych. W ostatnim czasie w tej miejscowości nadmorskiej zaszły spore zmiany, a turyści na nowo mogą odkrywać jej uroki. Spotkamy tutaj coraz więcej komfortowych obiektów oferujących usługi na wysokim poziomie. Gdzie warto się więc zatrzymać? Naszym wyborem są eleganckie apartamenty z basenem! 

Relaks o każdej porze roku 

Zaletą noclegu w Pobierowie z basenem jest to, że można cieszyć się dobrą zabawą niezależnie od warunków atmosferycznych. Nie tylko w przypadku miesięcy zimowych, gdy za oknem śnieg, ale również w lecie, podczas deszczu, silnego wiatru lub wtedy, kiedy kąpiel w Bałtyku jest niemożliwa. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu również tym, którzy nie przepadają za zimną wodą, na którą nierzadko można natknąć się w morzu. Apartamenty Pobierowo z basenem to świetna opcja także dla rodzin z dziećmi, ponieważ dzięki temu maluchy mogą cieszyć się nieograniczoną rozrywką. Na frajdę mogą również liczyć rodzice! Błogi relaks w basenie wpływa odprężająco na nasz organizm, pozwala odetchnąć i rozluźnić mięśnie, dlatego świetnie sprawdzi się jako wieczorna rozrywka po długim i intensywnym dniu lub po treningu w strefie Wellness - Pobierowo posiada również obiekty, które mogą pochwalić się rozbudowanymi strefami wellness oferującymi dla gości dodatkowe atrakcje. Warto z nich skorzystać, aby zasmakować prawdziwego wypoczynku i wyciszyć umysł. Pozwoli to nabrać nowej energii do działania oraz wpłynie na satysfakcję z naszego pobytu nad morzem, który przede wszystkim ma nam sprawiać radość!

Jedną z dostępnych opcji jest wypoczynek nad jeziorem, który zaraz po morzu i górach cieszy się największą popularnością. Czy warto wybrać się na wakacje nad wodę?

Zalety

Ochłoda w gorące dni lata. To pierwsza i oczywista zaleta odpoczynku nad wodą. Jezioro daje wspaniałą ulgę w gorące dni wakacji, a dodatkowo plaże hotelowe oferują opiekę ratownika medycznego, który czuwa nad naszym bezpieczeństwem podczas wodnych figli. Dzięki temu, i my, i nasze dzieci mogą czuć się bezpiecznie.

Nad jeziorem zazwyczaj panują także mniejsze tłoki, niż jak ma to miejsce nad morze. Sprzyja to relaksowi i stwarza bardziej kameralne warunki do wypoczynku.

Nad jeziorem możemy także wypoczywać w różnych formach: żeglując, pływając na rowerach wodnych czy kajakach. Wiele hoteli w swojej ofercie posiada gamę aktywności dla całej rodziny nad wodą – tak że podczas tygodniowego pobytu nikt nie będzie się nudził!

Odpoczynek na plaży to także czas, kiedy możemy nadrobić dawno zalegającą na regale książkę czy serial. Możemy wreszcie odpocząć od ciągłego biegu i wysiłku, wylegując się na słonecznej plaży.

Co ważne, przy hotelowych plażach znajdziemy wygodne ubikacje i całą infrastrukturę służącą wypoczynkowi, taką jak restauracja hotelowa czy bar, a także place zabaw dla najmłodszych. Wszystko po to, by móc w pełni korzystać z urlopu. W wakacje możemy wzbogacić się o piękną opaleniznę, kilka beztroskich wspomnień i spędzić czas z naszymi najbliższymi.

Wady

Wypoczynek nad wodą w hotelach z reguły jest dosyć kosztowną formą spędzania urlopu. W ramach tej ceny znajduje się oczywiście pełen pakiet usług, które ten urlop czynią bardzo wygodnym, jednak liczyć się trzeba z tym, że warto odłożyć na wakacje tego typu trochę gotówki.

Kolejną wadą może być fakt, że chcąc nie chcąc, wypoczywając nad wodą jesteśmy uzależnieni od pogody. Deszcze nie sprzyjają beztroskim kąpielom, dlatego warto zdecydować się na wypoczynek w hotelu posiadającym strefę SPA. Dzięki temu, nawet żadne załamanie pogody nie będzie nam straszne.

Nad wodą znajdują się także komary, jednak ma to miejsce w wielu lokalizacjach bliskich naturze. Problem komarów można prosto rozwiązać, stosując na przykład naturalne olejki z lawendy, eukaliptusa czy trawy cytrynowej, które skutecznie odstraszają różnego rodzaju owady i rozcieńczone są bezpieczne także do użytku dzieci (jednak trzeba pamiętać, by zachować szczególną ostrożność w przypadku dzieci poniżej 3 roku życia oraz kobiet w ciąży).

Jak widać, plusów spędzania urlopu nad jeziorem jest więcej, niż minusów. Wakacje w wodzie zdają egzamin!

Zasmakuj wyjątkowego wypoczynku nad Morzem Bałtyckim, który ucieszy całą rodzinę!