Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Wszechstronność atrakcji w Rabce-Zdrój

Bogata oferta atrakcji, jakie można odwiedzić w Rabce-Zdrój gwarantuje udany pobyt osobom w każdym wieku – od najmłodszych pociech, przez aktywną młodzież i dorosłych, aż do szukających wypoczynku seniorów. Wielu odwiedzających Rabkę-Zdrój ceni sobie także sprawny sposób poruszania się po miejscowości, który umożliwia im firma przewozowa Misiek Taxi.

Dużą popularność Rabka-Zdrój zyskała dzięki parkowi rozrywki o chwytliwej nazwie Rabkoland. To właśnie on jest ulubioną atrakcją wszystkich dzieci, a rodzice z radością zabierają tam swoje pociechy, korzystając najczęściej z usług Misiek Taxi, gdyż jest to najszybszy sposób dostania się na teren parku. Wśród atrakcji, jakie oferuje Rabkoland wymienić można:

…a nie jest to nawet połowa wszystkich atrakcji! Wszystkie urządzenia znajdujące się na terenie parku zostały skonstruowane tak, aby mogła korzystać z nich cała rodzina.

Oprócz Rabkolandu, inną sławną atrakcją w Rabce-Zdrój jest doskonale zaprojektowany Park Zdrojowy, do którego również można dostać się korzystając z usług Misiek Taxi. Na terenie parku znaleźć można takie atrakcje jak:

Tak bogata lista różnorodnych atrakcji sprawia, że w Parku Zdrojowym miło spędzają czas osoby w każdym przedziale wiekowym.

Rabka-Zdrój posiada również renomę znakomitego miejsca do wypoczynku i zdrowotnej regeneracji. Na terenie uzdrowiska zlokalizowane jest kilka sanatoriów, a swoisty mikroklimat, jaki miejscowość zawdzięcza swojemu geograficznemu położeniu, wpływa pozytywnie na stan zdrowia odwiedzających. Rabka-Zdrój jest w związku z tym częstą destynacją osób cierpiących na choroby układu oddechowego i przypadłości alergiczne.

Rabka-Zdrój to idealna destynacja na rodzinny wypad zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Nic więc dziwnego, że każdego roku do malowniczej miejscowości tłumnie przybywają turyści z całej Polski.