Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Szukasz pomysłu na weekend?
Odwiedź park trampolin w Warszawie!

Skakanie na trampolinach może wciągać! Właśnie dlatego trampoliny w specjalnych parkach rozrywki cieszą się dzisiaj tak dużym zainteresowaniem na całym świecie! Teraz możemy skorzystać z nich również w Polsce – gdzie można wybrać się na trampoliny w Warszawie, aby poskakać bez ograniczeń?

 

Park trampolin – skoczna rozrywka dla każdego!

Jeśli lubisz aktywnie spędzać swój czas, park trampolin może być strzałem w dziesiątkę! Tego rodzaju sale zabaw przeznaczone są zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również dla osób dorosłych, którzy pragną wrócić pamięcią do czasów beztroskiego dzieciństwa.

Na miejscu czeka duża powierzchnia wyłożona profesjonalnymi trampolinami pozwalającymi na uzyskanie wysokiego odbicia, a także wiele innych atrakcji, na przykład tory przeszkód, baseny z gąbkami czy ścianki wspinaczkowe.

Skakanie na trampolinach może być świetnym wyborem na deszczowy dzień, ale również na każdą inną okazję, gdy szukamy pomysłu na aktywną rozrywkę. Nie trzeba posiadać specjalnej kondycji, aby dobrze się bawić.

Oczywiście, skakanie na trampolinach może być także doskonałym pomysłem na poprawę swojej formy i wyćwiczenie różnych partii mięśniowych. Podczas jednej godziny skakania można spalić kilkaset kalorii!

 

Kto może skakać na trampolinach?

Park trampolin to kapitalna rozrywka dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać swój wolny czas. Dzisiaj do parków wybierają się zarówno młodsi, jak i starsi. Z parku trampolin mogą korzystać dzieci o 4. roku życia pod nadzorem opiekuna. Dla najmłodszych przeznaczone są specjalne, osobne strefy zabaw.

Aby skakać na trampolinach, będziemy potrzebowali także odpowiednich skarpetek – skarpetki antypoślizgowe pozwalają na uzyskanie maksymalnego bezpieczeństwa skoków. Możemy kupić je także na miejscu w cenie kilku złotych.

 

Park trampolin – doskonały pomysł na imprezę!

Wizyta w parku trampolin może być także kapitalnym pomysłem na różnego rodzaju imprezy, na przykład na urodziny, na wieczór kawalerski czy też na imprezę biznesową – integracyjną.

Wiele parków oferuje wtedy także dodatkowe usługi, które obejmują wynajem prywatnej sali dla gości, catering, a także inne atrakcje na życzenie, na przykład usługi fotograficzne, animacje, pokazy iluzji. Oczywiście, w skład ceny wchodzi także wejście do parku trampolin, gdzie przez określony czas można poświęcić się całkowicie skakaniu, w tym także wykonywaniu różnych zadań oraz rywalizacji.

 

Ile kosztuje wizyta w parku trampolin?

Za zabawę w parku trampolin wcale nie musimy płacić bardzo dużo! Aktualnie parki kuszą przystępnymi cenami, dlatego to rozrywka na każdą kieszeń.

Godzina skakania w parku trampolin to najczęściej od około 20 do 30 złotych. W przypadku wykupienia karnetu za skakanie na trampolinach można zapłacić jeszcze mniej!

 

Airo Active Park – nowy park trampolin w Warszawie

Jeśli także chcesz wybrać się na trampoliny, wybierz park trampolin w Warszawie Airo Active Park. To jeden z najnowszych parków rozrywki otwartych w stolicy, który oferuje niezapomniane przeżycia dla każdego – niezależnie od wieku!

Park trampolin Airo to aż 45 trampolin tworzących powierzchnię ponad 500 metrów kwadratowych. Trampoliny w Airo to jednak nie wszystko, ponieważ w parku na odwiedzających czeka także wiele innych atrakcji – tory przeszkód, baseny z gąbkami, ścianki wspinaczkowe, ścieżki akrobatyczne, wielka poduszka powietrzna Air Bag. Na miejscu można także zagrać w twistera – to zabawa polegająca na przeskakiwaniu kręcących się belek. Dostępna jest także kładka do walk gladiatorów – wygrywa ten, kto pierwszy zepchnie z kładki przeciwnika.

W tym parku trampolin w Warszawie organizowane są również specjalne szkolenia dla aktywnych – szkolenia z akrobatyki, z parkouru oraz z trickingu.

Zatem wtedy, gdy szukasz dobrej zabawy w Warszawie, wybierz park trampolin. To doskonała rozrywka zarówno dla młodszych, jak i dla starszych!

Trampoliny to kapitalny pomysł na zabawę dla każdego. Gdy masz ochotę poskakać, wybierz się do parku trampolin w Warszawie!