Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Cel i misja witryny:


Miejsca opisane na stronie to miejsca, które osobiście odwiedziłem i zwiedziłem (miejsca, których osobiście nie odwiedziłem, a są z jakiś powodów opisane na stronie, opatrzone są stosowną informacją).
Storna ma na celu propagowanie pozytywnych wartości, rodziny i efektywnego spędzania wolnego czasu (nie koniecznie na zakupach w markecieJ). Strona ma charakter edukacyjny, pasjonacki i odkrywczy.
Materiały graficzne jak i wszystkie fotografie umieszczone na stronie są moją własnością. W przypadku chęci publikacji tych materiałów proszę o kontakt leszekzdrach@gmail.com. Dopuszczam również materiały osób współpracujących z witryną, materiały te opatrzone są stosownym opisem.
Tekst opisujący odwiedzone miejsca sukcesywnie jest wymieniany na tekst autorski, jednak z przyczyn technicznych na stronach publikuję tekst zapożyczony, opatrzony odpowiednimi przypisami. Przypisy to linki poprawiające pozycjonowanie stron autorów tekstu. O chęci zapożyczania i publikacji tekstu opisu danego miejsca staram się informować autorów, gdybym jednak kogoś nie poinformował, bardzo za zaistniałą sytuacją przepraszam i w razie niedomówień i braku akceptacji na publikację tekstu proszę autora o kontakt leszekzdrach@gmail.com . Bardzo chętnie nawiążę współpracę z każdym komu drogie jest propagowanie takiego rodzaju turystyki i spędzania wolnego czasu.
Za wszystkie moje nieświadome działania, zwłaszcza te obrażajace czyjeś uczucia serdecznie przepraszam i prosze o kontakt leszekzdrach@gmail.com

Witryna poświęcona rodzinnej turystyce aktywnej. Skierowana jest do rodzin w różnym wieku, osób lubiących aktywnie i zdrowo spędzać czas, ludzi z pasją i odkrywców. Pełni ona funkcję e-przewodnika turystycznego głównie po Polsce.
Na jej łamach znajdziemy inspiracje do aktywnego wypoczynku, podróży, zwiedzania, odkrywania nowych, ciekawych miejsc jak i rodzinnego spędzania wolnego czasu.
Zawartość poszczególnych stron pozwoli zobaczyć na zdjęciach, poznać historie i ciekawostki jak i dostarczy praktycznych informacji o ciekawych, urokliwych i wartych zobaczenia miejscach, takich jak różnego rodzaju zabytki, zamki i warownie, obiekty wojskowe i pomilitarne, podziemia (jaskinie, kopalnie, sztolnie), pałace, ciekawe zakątki natury, kościoły, zloty i inscenizacje historyczne, miasta, obiekty inżynieryjne i techniczne (mosty, wiadukty, zapory wodne, bunkry, schrony, osobliwe budowle) i inne.
Każda strona opisująca ciekawe miejsce lub obiekt zaopatrzona jest w mapę lokalizacyjną, opis i dokumentacje fotograficzną.
Cały zawarty materiał opieram na podstawie swoich własnych podróży, a stronę wykonuję sam. Serwis ma charakter edukacyjny, pasjonacki, poznawczy i odkrywczy.
Ponadto osobiście interesują mnie również różne zagadkowe, osobliwe, i zapomniane miejsca. Nierzadko odwiedzam takie miejsca i relacje z nich umieszczam na stronie.
Proszę o sugestie i zapraszam do współpracy
Kontakt:
leszekzdrach@gmail.com


Współpraca

Grafika banera do wymiany
Zapraszam do współpracy np. wymiany artykułów czy banerów. Kody i grafika banerów znajdują się poniżej.
Zapraszam również do innych form współpracy - jestem otwarty na propozycje.
Kontakt
leszekzdrach@gmail.com

O Serwisie